Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

El. bankininkystė - atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą paysera.lt sistemą, kuri tiesiogiai nukreips Jus į pasirinktą banką. 

Atsiskaitymo metu pasirink norimą banką, kurio paslaugomis naudojiesi arba kitą apmokėjimo būdą. Pasirinkus norimą banką, prisijunk įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtink ir atlik mokėjimą už pasirinktas prekes.

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis Paysera.lt mokėjimų platforma.

Mokėk grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele kurjeriui pristačius prekes

Pasirinkus pristatymą į namus už prekes gali atsiskaityti atvykus kurjeriui grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Atsiskaitant grynaisiais prašome turėti kuo tikslesnę pinigų sumą. C.O.D. paslauga – atsiskaitymas grynais arba banko kortele pristatymo metu, papildomai apmokestinamas 1 Eur.

Atsiprašome, tačiau įprastų bankinių pavedimų nepriimame.

Dėmesio! Mes niekada nesiunčiame klientams el. pašto pranešimų, apie pasikeitusį, arba naują sąskaitos numerį, kuriuo reikėtų atlikti pavedimą.

   

  Mokėjimo būdai

   

  Aikiu el.parduotuvėje kainos nurodytos su PVM. Atsiskaitymai priimami per PAYSERA įmokų surinkimo sistemą bei atsiskaitant kreditine kortele suvedus jos duomenis. Gavus apmokėjimą užsakymas bus ruošiamas ir vykdomas per 1-3 d.d., apie tai jus informuosime nurodytu el.paštu. 

   

   

  Pristatysime per 1-3 darbo dienas.
  Nemokamas siuntimas nuo 50 eur