Apie mus

Kas mes

Sveiki, mes - kūrybinga šeima, kurios gyvenimas apsivertė aukštyn kojom gimus dukrytei Rusnei. Iki tol mūsų kūryba vyko klientams ir draugams, o atsiradus Rusnei kūrėme Jai: kontrastingas korteles, žaisliukus, karuseles, stimuliacines sensorines veiklas ir kitokius kūdikiškus užsiėmimus. Viską darėme patys, su meile ir užsidegimu - juk savo vaikui linkime tik geriausio.

Rusnei paaugus gimė ir Aikiu. Aikiu - tai mūsų pačių, draugų ir draugų draugų išbandytos mūsų šeimos kurtos kontrastingos kortelės. Tai artimas kontaktas su produktu, jo kokybe, atsiliepimais, gamybos procesu. Tai lankstumas ir šiluma bendraujant su klientais, bei didžiulė meilė savo veiklai. Aikiu - produktas kūdikiams, paremtas mokslinių tyrimų išvadomis, ir kartu, kūryba įkvėpta meilės ir asmeninės patirties. Duokime savo vaikams tai, kas geriausia. 


Misija

Mūsų misija - šviesti tėvus apie jų kūdikiams draugiškus metodus, padedančius tobulėti tiek fiziškai, tiek protiškai, bei kurti šiuos metodus atitinkančius produktus ir paslaugas.Pristatysime per 1-3 darbo dienas.
Nemokamas siuntimas nuo 50 eur